Składaj zamówienie przez:

telefon: 882 017 773

email: biuro@miodmalina.radom.pl

O nas

MIÓD I MALINA to rodzinna cukiernia z tradycjami, przyjazna kawiarnia oraz nowoczesna firma cateringowa. Królestwo smaków, aromatów oraz receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Przyjemne miejsce spotkań otwarte dla każdego.

Wypieki i gotowanie to pasja całej naszej rodziny, którą chcemy podzielić się z innymi. Mamy własne sprawdzone przepisy, ale lubimy też eksperymentować. Stale tworzymy coś nowego, aby zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta cateringowa to zawsze unikalna propozycja dostosowana do okazji.

Jesteśmy miejscem, w którym zapach kawy, parzonej herbaty i świeżych wypieków, miesza się z dźwiękami radosnych rozmów odwiedzających nas gości. Serwujemy przepyszne rurki z kremem, ciasta, którym nikt nie może się oprzeć, kawę z dodatkami – zawsze w podgrzanej filiżance oraz aromatyczne herbaty z całego świata. Posiadamy też odpowiednią przestrzeń i wyposażenie, do organizacji różnego rodzaju szkoleń i warsztatów. Dbamy o miłą atmosferę, przyjazny wystrój oraz wysoką jakość oferowanych usług.

Chcemy, abyś razem z nami tworzył niepowtarzalny klimat naszej kawiarni. Zapraszamy!